Türkiye’de Terra ve O 9 Altcoin Araştırılıyor: İşte Liste!

CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığı verilere göre, 22-28 Haziran tarihleri ​​arasında Türkiye’de yatırımcılar tarafından en çok araştırılan altcoinler arasında Zizle, The Big Guy, Landwolf, Kind Guardians of Blockchain Protocol, Tars Protocol, BOME AI, Akita Inu, UDAO, Terra ve Cirus yer aldı. Bu altcoinlerin son haftalardaki performansları ve öne çıkan özellikleri hakkında bilgi verelim…

Türkiye’de Terra ve diğer kriptolar dikkat çekti

Son haftalarda Türkiye’de altcoinlere olan ilgi arttı ve CoinGecko verilerine göre Zizle, The Big Guy, Landwolf gibi altcoinler en çok araştırılanlar arasında yer aldı.  Altcoinler şu şekilde:

  • Zizle: Zizle, Solana blockchaini üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir sosyal ağdır. Kullanıcıların verilerini kontrol etmelerine ve etkileşimlerinden para kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, etkileşimleri karşılığında Zizle tokenları kazanarak yaratıcıların şeffaf bir şekilde hedef kitlelerini kazanmalarına ve büyütmelerine olanak tanır.
  • The Big Guy: The Big Guy, meme coin kategorisine giren bir altcoindir.  
  • Landwolf:  Landwolf, ünlü internet meme’i Kurbağa Pepe ile yakından ilişkili, meme tokenı olarak ortaya çıkan bir kripto para birimidir.
  • Kind Guardians of Blockchain Protocol: Kind Guardians of Blockchain Protocol, bir DeFi projesidir.  
  • Tars Protocol:  TARS, Solana blockchaininin yapay zeka altyapısıdır. Kuruluşların ve bireylerin Web2’den Web3’e zahmetsizce geçiş yapmasını sağlayan yapay zeka destekli, ölçeklenebilir bir Web3 modüler altyapı platformudur. Solana Vakfı tarafından desteklenmektedir.
  • BOME AI: BOME AI, meme coin ve yapay zekayı birleştiren bir projedir.
  • Akita Inu: Akita Inu, meme coin kategorisine giren bir altcoindir.  UDAO: UDAO, web3 alanında işe alım sunan bir platformdur.
  • Terra: Terra, eski bir stablecoin protokolüdür.  
  • Cirus: Cirus, bir DeFi projesidir.

Bu listenin anlamı nedir?

Yukarıda listelenen altcoinlerin son haftalardaki performanslarının geçmişte elde edilen getirileri garanti etmediğini ve gelecekteki fiyatlarının değişebileceğini unutmamak önemlidir. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve kendi risk toleransınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Sonuç olarak CoinGecko verilerine göre, Zizle, The Big Guy ve Landwolf gibi altcoinler son haftalarda Türkiye’de en çok araştırılan altcoinler arasında yer aldı. Bu altcoinlerin fiyatlarındaki artışlar, çeşitli faktörlere bağlı olabilir, ancak yatırımcıların ilgisinin özellikle Solana coinlerine arttığını gösteriyor. Yatırımcılar, bu altcoinlere yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmalı ve kendi risk toleranslarını göz önünde bulundurmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir